OSK PRESTIGE
Kurs kwalifikacji wstępnej Biuro- ul. Korkowa 135/137 Marysin Wawerski Biuro- ul. Dolna 21/1A Mokotów

biuro@oskprestige.pl

Tel: 501-709-414

kwalifikacja wstępna przyspieszona

Kurs kwalifikacji wstępnej

Kurs, jakim jest kwalifikacja wstępna, stanowi obowiązkowe szkolenie dla osób chcących zawodowo jeździć jako kierowcy ciężarówki lub autobusu. Kwalifikacja wstępna, nieważne czy przyspieszona, czy pełna, ułatwi dostęp do pracy w krajach Unii Europejskiej, ponieważ wszyscy kierowcy pochodzący z krajów UE będą posiadali jednakowe uprawnienia.


Zostań kierowcą autobusu lub ciężarówki!

Tak jak wcześniej już wspominaliśmy, kwalifikacja wstępna (przyspieszona bądź pełna) jest dedykowana wszystkim osobom chcącym zawodowo zajmować się przewozem drogowym, czyli pracować na stanowisku kierowcy ciężarówki czy autobusu. W naszej szkole nauki jazdy można zapisać się na tego rodzaju kurs. Oferujemy naprawdę atrakcyjne ceny, terminowość oraz pełen profesjonalizm! Obiecujemy, że wszyscy zatrudnieni u nas specjaliści podczas prowadzenia zajęć teoretycznych zrozumiale przekażą wszelkie istotne informacje, które przydadzą się już w trakcie nauki jazdy w praktyce. Dzięki nam nabierzesz pewności za kierownicą i nie będziesz bał się zostać profesjonalnym kierowcą tak dużych pojazdów.

„Jedziemy” z tym – zapisz się na nasz kurs kwalifikacji wstępnej jak najszybciej, a na pewno tego nie pożałujesz! Nasza szkoła jazdy znajduje się w Warszawie.

Kwalifikacja wstępna Warszawa
Cena
Kwalifikacja wstępna przyspieszona – 2990 zł (130 h teorii + 10 h jazdy).
Kwalifikacja wstępna pełna – 3990 zł (260 h teorii + 20 h jazdy).

Kogo dotyczy kurs na kwalifikację wstępną?

Kurs kwalifikacji wstępnej dotyczy kandydatów na kierowców, którzy nie posiadają prawa jazdy kategorii ,,C, C+E’’ lub ,,D, D+E’’ oraz nie osiągnęli odpowiedniego wieku, ale chcą uzyskać świadectwo kwalifikacji zawodowej, aby przystąpić do kursu na prawo jazdy:

  • przed ukończeniem 21 roku życia w zakresie kategorii – C, C+E,
  • przed ukończeniem 23 roku życia w zakresie kategorii – D,D+E.

Dla pozostałych kierowców stosowane są przepisy odnoszące się do szkolenia okresowego lub kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. Nasza szkoła jazdy znajduje się w Warszawie, w dwóch lokalizacjach – na Mokotowie oraz w Wawrze. Zapraszamy!