OSK PRESTIGE

Nauka jazdy kat. C + E

Biuro- ul. Korkowa 135/137 Marysin Wawerski Biuro- ul. Dolna 21/1A Mokotów

biuro@oskprestige.pl

Tel: 501-709-414

Kurs prawa jazdy kat. C

prawo jazdy ce

Cena kursu prawa jazdy na kat. C – 4390 zł (20 h teorii + 30 h jazdy).

Jazdy odbywają się pojazdem DAF LF 220 FA posiadającym 6 biegów – takim samym jak na egzaminie.

Kurs prawa jazdy kategorii C przeznaczony jest dla osób chcących zostać kierowcami ciężarówki. Prawo jazdy kategorii C uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusu) oraz takim pojazdem wraz z przyczepą lekką. Możesz również prowadzić ciągnik rolniczy, a także pojazd wolnobieżny. Aby uzyskać prawo jazdy kategorii C, trzeba mieć ukończone 21 lat i posiadać uprawnienia kategorii B. Dla osób, które mają kwalifikację wstępną, minimalny wiek do uzyskania uprawnień wynosi 18 lat. Nasza szkoła współpracuje z Urzędami Pracy – możliwa refundacja wybranych kursów na prawo jazdy (np. na kategorię C+E) w Warszawie.

Dodatkowe jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające kat. C: 1 godzina – 130 zł | 10 godzin – 1200 zł.

Jeśli zbliża Ci się egzamin na prawo jazdy w Warszawie, a chcesz być do niego w 100% przygotowany, oferujemy jazdy doszkalające na kat. C. Uczymy na takich samych samochodach, jakie są na egzaminie państwowym, czyli DAF LF 220 FA. Zapisując się na nasz doszkalający kurs na prawo jazdy kategorii C, którego cena jest niezwykle korzystna, poczujesz się pewniej za kierownicą i zdasz egzamin bez przeszkód!


Kurs prawa jazdy kat. C+E

prawo jazdy kat c

Cena kursu prawa jazdy kat. C+E – 4090 zł (25 h jazdy).

Nauka jazdy odbywa się pojazdem DAF LF 220 FA posiadającym 6 biegów – takim samym jak na egzaminie.

Kurs prawa jazdy kategorii C+E przeznaczony jest dla osób, które posiadają prawo jazdy kategorii C, ale chcą prowadzić ciężarówkę z przyczepą. Kategoria ta daje prawo do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, łącznie z przyczepą. Posiadając prawa jazdy kat. B i C+E, mamy również uprawnienia kat. B+E (podobnie jest przy posiadaniu kategorii C+E i D, nabywa się także uprawnienia kategorii D+E). Warto podkreślić, że cena kursu w naszej szkole jest niezwykle atrakcyjna! Aby uzyskać prawo jazdy kategorii C+E, trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać uprawnienia kategorii B i C. Dla osób, które zdobyły już kwalifikację wstępną, minimalny wiek do uzyskania uprawnień wynosi 18 lat. Nasza szkoła jazdy współpracuje z Urzędami Pracy – możliwa refundacja wybranych kursów na prawo jazdy w Warszawie.

Dodatkowe jazdy doszkalające w Warszawie

Jazdy doszkalające kat. C+E: 1 godzina – 140 zł, 10 godzin – 1300 zł.

Możesz wykupić u nas jazdy doszkalające na kat. C+E – uczymy na takich samych samochodach, na których zdaje się egzamin państwowy, czyli DAF LF 220 FA. Z nami poczujesz się pewniej za kierownicą! Gdzie nas znajdziesz? Nasza szkoła jazdy znajduje się w Warszawie.


Kurs prawa jazdy kat. C i C+E

prawo jazdy c e

Cena kursu – 6890 zł (20 h teorii i 20 h jazdy bez przyczepy + 25 h z przyczepą).

Nauka jazdy kat. C oraz C+E odbywa się pojazdem DAF LF 220 FA posiadającym 6 biegów – takim samym jak na egzaminie.

Kurs prawa jazdy kategorii C i C+E (łączony) przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać kierowcą ciężarówki z przyczepą. Posiadacz tej kategorii zyskuje prawo do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t wraz z przyczepą. Osoba mająca prawa jazdy B i C+E posiada również uprawnienia kat. B+E, (podobnie w przypadku posiadania kategorii C+E i D nabywa się także uprawnienia kategorii D+E). Żeby uzyskać prawo jazdy kat. C, trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać uprawnienia kategorii B. Dla osób, które uzyskały kwalifikację wstępną, minimalny wiek do zdobycia uprawnień wynosi 18 lat. Nasza szkoła współpracuje z Urzędami Pracy – możliwa refundacja wybranych kursów na prawo jazdy w Warszawie.