Prawo jazdy kat A

OSK Prestige

Kurs prawa jazdy kategorii A w OSK Prestige to najlepszy wybór dla osób, które chcą zdobyć prawo jazdy na motocykl w Warszawie. Nasza flota to nowoczesny i sprawdzony sprzęt, poddawany częstym testom.

Biuro- ul. Korkowa 135/137 Marysin Wawerski

Biuro- ul. Dolna 21/1A Mokotów

Tel: 501-709-414

biuro@oskprestige.pl

Na prawo jazdy kat. A możesz zapisać się po ukończeniu 24 roku życia. Wyjątek stanowią żołnierze, funkcjonariusze policji, Straży Granicznej czy Państwowej Straży Pożarnej. Mogą oni uzyskać prawo jazdy na motocykl już po ukończeniu 18 roku życia. Natomiast po przekroczeniu 20 roku życia kurs prawa jazdy kategorii A może rozpocząć każdy, kto posiada już uprawnienia dla kat. A2 – minimum od 2 lat.

Dlaczego warto mieć prawo jazdy na motocykl, wie każdy, kto połknął tego bakcyla. Ciężko opisać uczucia towarzyszące osobie kochającej te pojazdy, która wreszcie może jeździć swoim wymarzonym motocyklem. Nie da się porównać tego stanu z niczym innym. Zamiłowanie do jazdy motocyklem w ostatnich latach staje się coraz popularniejsze wśród kobiet, co niezmiernie nas cieszy.

kurs prawa jazdy kat a

Cena kursu na prawo jazdy kat. A

Kurs prawa jazdy kat. A30h teorii i 20h jazd 2590 zł

Jakimi pojazdami możesz jeździć, posiadając prawo jazdy kat. A?

Kończąc kurs prawa jazdy kategorii A, po zdanym egzaminie uzyskujesz uprawnienia do kierowania:

  • motocyklem – czyli pojazdem dwukołowym, wielośladowym (z wózkiem bocznym) lub trójkołowym o symetrycznym rozstawieniu kół posiadającym silnik spalinowy o pojemności skokowej przekraczającej 50 cm³,
  • pojazdami odpowiednimi dla kat. AM,
  • zespołem pojazdów składającym się z motocykla i przyczepy, których masa nie może przekroczyć masy własnej motocykla +100 kg.

Prawo jazdy na motocykl w Warszawie

Kurs prawa jazdy na motocykl składa się z 30 godzin nauki teorii, a także 20 godzin lekcji praktycznych.

W ramach kursu na prawo jazdy kat. A1 czy A2 zapewniamy Ci w świetnej cenie między innymi:

  • lekcje teorii (stacjonarne lub online) i jazdę z najlepszymi instruktorami w Warszawie,
  • zaktualizowane i nowoczesne materiały dydaktyczne,
  • możliwość wykonania badań lekarskich w naszej szkole,
  • jazdę tylko na sprawdzonych motocyklach.

Nasza kadra najlepiej przeszkolonych instruktorów zapewnia bezpieczeństwo, a także najwyższy profesjonalizm lekcji. W OSK Prestige oferujemy Ci możliwość nauki jazdy motocyklem od najbardziej cenionych instruktorów w Warszawie. Skuteczność, bezpieczeństwo oraz poszanowanie indywidualnych predyspozycji kursanta – za to cenią nas klienci!

Chcesz szybko i bez stresu zdać prawo jazdy kat. A w Warszawie? Zapraszamy Cię do nas!

prawo jazdy motor

Prawo jazdy kategoria A – Warszawa

Co ważne, koszt kursu prawa jazdy kategorii A (m.in. na motocykl) możemy rozłożyć Ci na mniejsze, korzystne raty. Płatności możesz dokonać różnymi metodami – w naszym biurze w Wawrze albo na Mokotowie, za pomocą gotówki, karty płatniczej lub przelewem internetowym.

Prawo jazdy kategoria A1 – Warszawa

Sam kurs przebiega podobnie jak w przypadku kat. A. Jest jednak kilka różnic. O prawo jazdy kategorii A1 (np. na motor) może ubiegać się każdy, kto ukończył 16 rok życia. Jednak na kurs nauki jazdy możesz zapisać się już 3 miesiące przed 16-tymi urodzinami – potrzebna jest wówczas zgoda rodziców. Uzyskując prawo jazdy dla kategorii A1, możesz jeździć motocyklem oraz skuterem (pojazdem jednośladowym) o pojemności skokowej nie wyższej niż 125 cm³ i mocy silnika wynoszącej 11 kW (15 KM).

Kurs prawa jazdy kat. A2 w Wawrze i na Mokotowie

Kurs na prawo jazdy kat. A2 możesz zdawać po ukończeniu 18 roku życia. Standardowy kurs to 30 godzin lekcji teorii oraz 20 godzin praktyki – zapisz się na niego w naszej szkole jazdy znajdującej się w Warszawie.

Uzyskując prawo jazdy kat. A2, możesz prowadzić:

  • motocykl, którego moc nie jest wyższa niż 35 kW (47,58 KM), a stosunek mocy do masy własnej pojazdu nie przekracza 0,2 kW/kg,
  • pojazd trójkołowy o mocy do 15 kW (20,39 KM).

Gotowy by zacząć ?