Prawo jazdy na automat kat. B

Biuro- ul. Korkowa 135/137 Marysin Wawerski Biuro- ul. Dolna 21/1A Mokotów

biuro@oskprestige.pl

Tel: 501-709-414

kurs prawa jazdy automat

Czy można zdawać prawo jazdy na automacie?

To pytanie, które często pada ze strony naszych kursantów. Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że istnieje możliwość zdobycia prawa jazdy kat. B, zdając na skrzyni automatycznej.

Czym w praktyce skutkuje uzyskanie tego rodzaju prawa jazdy? Po zdaniu egzaminu prawa jazdy kat. B na automacie możesz jeździć wyłącznie samochodami wyposażonymi w automatyczną skrzynię biegów. Na dokumencie, który uzyskasz po zdaniu egzaminu, znajdzie się również adnotacja “78”, co odnosi się właśnie do tego ograniczenia. W szkole OSK Prestige możliwość zdawania prawa jazdy kat. B na automacie wybiera wielu kursantów.

Kurs na prawo jazdy na automacie – dla kogo?

Prawo jazdy na automacie jest dobrą alternatywą szczególnie dla osób, które mają problem ze zdaniem standardowego prawa jazdy. Bardzo ważne jest to, że w przypadku aut wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów znika problematyczne gaśnięcie samochodu lub kłopot z ruszaniem pod górkę. Te dwie sytuacje bywają niestety ziszczeniem najgorszych koszmarów kursantów oraz częstym powodem oblanych egzaminów na prawo jazdy. Nie może zatem dziwić fakt, że prawo jazdy z automatem cieszy się zainteresowaniem szczególnie u osób, które chcą jeździć w przyszłości samochodami z automatyczną skrzynią biegów.

Ile kosztuje jazda doszkalająca podczas kursu na automat kat. B?

Kurs standardowyAutomatyczna skrzynia biegów 30 h teorii i 30h jazd3200zł
Kurs weekendowy Automatyczna skrzynia biegów 30 h teorii i 30h jazdy autem 3200zł
Kurs przyśpieszonyAutomatyczna skrzynia biegów 30 h teorii i 30h jazdy autem 3600zł
Kurs rozszerzonyAutomatyczna skrzynia biegów 30 h teorii i 40h jazdy samochodem4400zł

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz poznać dodatkowe szczegóły na temat kursu prawa jazdy na automat w naszej szkole w Warszawie? Nie czekaj, napisz do nas lub zadzwoń już dziś!

Telefon: 501-709-414
Adres e-mail: biuro@oskprestige.pl

By dowiedzieć się więcej i rozpocząć kurs nauki jazdy na automacie, zapraszamy Cię też do naszego biura przy ul. Korkowej 135/137 w Marysinie Wawerskim. Wybierz profesjonalizm – skorzystaj z naszej oferty!

Jak wygląda prawo jazdy na automat?

W naszym ośrodku szkoleniowym prawo jazdy na automat od standardowego kursu prawa jazdy różni się głównie samochodem, który wykorzystywany jest do praktycznej nauki kursantów. Jako że OSK Prestige oferuje kurs prawa jazdy na automat, posiadamy w swojej flocie specjalnie przystosowane do tego celu pojazdy. Kursant zdaje egzamin w takim samym aucie jak to, na którym uczył się jeździć z instruktorem.

nauka jazdy automat

Prawo jazdy na automacie w OSK Prestige

Lekcje kursu prawa jazdy kat. B na automat składają się, analogicznie do pozostałych rodzajów kursów, z części teoretycznej oraz praktycznej. W obu przypadkach jest to 30 godzin lekcyjnych.

Stawiamy na wygodę – harmonogram spotkań dopasujemy do Twojej dyspozycyjności. Masz możliwość uprzedniej zmiany terminu nauki jazdy na automacie, w przypadku gdy wiesz, że nie uda Ci się przyjść do nas w wyznaczonym czasie. Lekcje teorii zaliczysz w formie, jaką sam wybierzesz – stacjonarnie w biurze lub online. Możesz wybrać odpowiednią dla siebie metodę, a także formę płatności. Kwotę do zapłaty za kurs prawa jazdy możemy rozłożyć Ci na mniejsze, dogodne raty. Co więcej, prawo jazdy na automat zdobędziesz w Warszawie z reguły łatwiej i szybciej niż to na manualną skrzynię biegów, która jest często źródłem dużego stresu kursantów na egzaminie.

Kurs na prawo jazdy w języku angielskim

Zadzwoń pod numer 512-695-947, by dowiedzieć się więcej!

Kurs kat. A standardowy automat 30 h teorii i 30 h jazd4990zł
prawo jazdy na automat

Kurs jazdy na automacie a godziny doszkalające

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego przećwiczenia manewrów, możesz skorzystać z opcji jazd doszkalających w Warszawie. Do wyboru masz zarówno pojedyncze godziny, jak i cały pakiet lekcji. Podczas ich trwania instruktor może potrenować z Tobą manewry, które nadal sprawiają Ci kłopot lub wymagają poprawy przed egzaminem.

Jazdy doszkalające samochodem na automat możesz wykorzystać zarówno na placu manewrowym, jak i na mieście. Dla tych, którzy po dłuższej jeździe samochodem z manualną skrzynią biegów zmieniają go na ten wyposażony w automat, to świetna opcja na poznanie pod okiem specjalisty specyfiki pojazdów z automatyczną skrzynią biegów. W naszej szkole jazdy w Wawrze (warszawskiej dzielnicy) możesz także dokończyć kurs na prawo jazdy na automat rozpoczęty w innym ośrodku szkoleniowym.

szkoła jazdy automat

Gotowy by zacząć ?