Jazdy doszkalające Warszawa 

Biuro- ul. Korkowa 135/137 Marysin Wawerski Biuro- ul. Dolna 21/1A Mokotów

biuro@oskprestige.pl

Tel: 501-709-414

Jazdy doszkalające to najskuteczniejszy sposób, by maksymalnie poprawić swoje umiejętności prowadzenia pojazdów. Ponadto pomagają osiągnąć większą pewność siebie za kółkiem. Lekcje doszkalające w Warszawie polecamy każdemu, kto czuje, że po ukończeniu kursu prawa jazdy potrzebuje jeszcze nieco więcej czasu, by przećwiczyć pewne manewry. Ruch uliczny w Warszawie wymaga od kierowców dużych umiejętności oraz pewnej i szybkiej reakcji w wielu sytuacjach.

Dbając o bezpieczeństwo własne, pasażerów, a także innych uczestników ruchu drogowego, warto zrobić wszystko, by mieć pewność, że poradzimy sobie w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji na drodze. Jazdy doszkalające w Warszawie to propozycja dodatkowych lekcji zarówno dla kursantów prawa jazdy kat. B, jak i pozostałych kategorii – A itd. (nie wiemy, jakie jeszcze inne rodzaje kursów będzie oferować w przyszłości szkoła). Nasi instruktorzy to kadra doskonale przeszkolonych profesjonalistów przekazujących wiedzę w przyjazny sposób. Korzystając z jazd doszkalających w szkole jazdy OSK Prestige w Warszawie, możesz mieć pewność, że przećwiczą oni z Tobą każdy problematyczny dla Ciebie szczegół, a także manewr. Efektywnie wyjaśnią również przepisy oraz zasady ruchu drogowego, byś na egzaminie i później już na drodze był pewien swojej wiedzy, a także umiejętności. Niezależnie, czy potrzebujesz lekcji doszkalających na mieście, czy wolisz poćwiczyć na placu manewrowym, nasi specjaliści podczas jazd w Warszawie przekażą Ci dodatkową porcję praktycznej wiedzy, dzięki której zdasz prawo jazdy.

nauka jazdy doszkalanie

Wielu kursantów, a także kierowców, zastanawia się, czy warto skorzystać z jazd doszkalających po Warszawie. Nasza odpowiedź jest niezmienna – tak, jeśli czujesz, że ich potrzebujesz. Jeżeli masz wątpliwości, zapytaj swojego instruktora, który fachowym okiem oceni Twoje praktyczne umiejętności i powie, czy jego zdaniem wymagają udoskonalenia.

Liczba godzin kursu doszkalającego na prawo jazdy jest określona z góry. Choć cały kurs jest tak zaplanowany, by móc bez przeszkód zdać egzamin praktyczny, niektóre osoby potrzebują odrobinę więcej czasu. Poza tym z godzin doszkalających korzystają kursanci zaraz po zdanym egzaminie na prawo jazdy. Swój wybór motywują tym, że chcą jeszcze lepiej przygotować się do jazdy po stolicy. Lekcje doszkalające w Warszawie przydadzą się również tym osobom, które zdają prawo jazdy na automacie.

Korzystając z opcji jazd doszkalających, możesz zarówno wykupić pełen pakiet godzin, jak i pojedynczą lekcję doszkalającą – proponujemy naprawdę atrakcyjne ceny. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, a także efektu, na jakim Ci zależy. Stąd też na częste pytanie wpisywane w wyszukiwarki internetowe – „jazdy doszkalające – ile godzin najlepiej wziąć?” nie ma jednakowej odpowiedzi dla wszystkich. Kursanci mają bowiem różne możliwości oraz predyspozycje co do nauki jazdy. Jest to zupełnie naturalne i nasi instruktorzy to szanują. To wymagający, a zarazem życzliwi nauczyciele, którzy od długiego czasu zajmują się doszkalaniem.

Mieszkasz bliżej Mokotowa?
Poznaj ceny naszej filii bliżej centrum

Cena jazd doszkalających w OSK prestige Wawer Marysin:

Godzina doszkalającaManualna skrzynia biegów 1h/ 100 zł
Godzina doszkalająca Automatyczna skrzynia biegów 1h/ 110 zł
Godzina doszkalająca Weekend manual lub automat1h/ 120 zł

Lekcje doszkalające dla osób z prawem jazdy – Warszawa

Oferta jazd doszkalających w stolicy nie dotyczy tylko osób przygotowujących się do egzaminu. Nasze jazdy doszkalające w Warszawie to propozycja także dla każdego, kto posiada już prawo jazdy, ale chce poprawić swoje umiejętności. Z opcji tej korzystają przede wszystkim osoby, które z różnych przyczyn nie prowadziły pojazdów od dłuższego czasu i zwyczajnie wyszły z wprawy, pomimo tego, że ze zdobyciem prawa jazdy nie miały problemu. Lekcje doszkalające to doskonały sposób, by poprawić, chociażby umiejętność parkowania, które nierzadko stanowi spore wyzwanie dla kierowców (i inne problematyczne manewry, np. opanowanie manualnej skrzyni biegów).

jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy

Lekcje doszkalające na prawo jazdy to częsty wybór pań, które po zdaniu egzaminu długo nie prowadziły samochodu i nie czują się pewnie, kierując autem. Powrót za kółko po dłuższym czasie bywa niekiedy bardzo stresujący. Jednak warto pamiętać, że praktyka czyni mistrza. Ten sam manewr, który początkowo budzi Twój lęk i duże obawy wielokrotnie przećwiczony pod okiem profesjonalisty, stanie się łatwy, wręcz automatyczny. Dlatego zapisz się na jazdy doszkalające dla osób posiadających już prawo jazdy i daj sobie szansę! Nie warto poddawać się i rezygnować z przyjemności oraz wygody, jaką jest możliwość prowadzenia samochodu. Z naszymi instruktorami nauczysz się bezpiecznej, a także sprawnej jazdy samochodem czy motorem.

Potrzebujesz więcej informacji odnośnie jazd doszkalających w Warszawie? Napisz do nas na biuro@oskprestige.pl lub zadzwoń pod nr telefonu: 501-709-414.

Po szczegóły zapraszamy Cię do naszego biura OSK Prestige przy ul. Korkowej 135/137 w Marysinie Wawerskim. Natomiast nowa placówka szkoły znajduje się na Mokotowie.

Z nami dojedziesz tam, gdzie chcesz!

Gotowy by zacząć ?