Szkoła jazdy Wawer Marysin

OSK PRESTIGE

Teoria onlinie

Szkoła jazdy Wawer Marysin w pełni dopasowana do nowoczesnych rozwiązań, jak zajęcia w trybie online. Taki system e – learningowy jest zdecydowanie na tyle komfortowy, wygodny i prosty, że znalazł zastosowanie także i w naszej szkole nauki jazdy.

Pozwala to zagwarantować wykłady z części teoretycznej w tak specyficznym czasie, jak np. podczas pandemii wywołanej wirusem Covid – 19, ale również jeszcze lepiej dopasować ofertę dla tych szczególnie zabieganych i zapracowanych osób. Wykłady prowadzone w systemie online to oszczędność czasu, ale i choćby pieniędzy na dojazdy do ośrodka. Na świetnie przygotowanej platformie uzyskasz niezbędne pomoce naukowe, profesjonalne wsparcie, jak i dostęp do wielu przydatnych informacji bez wychodzenia z domu czy z biura. Nie musisz więc mieszkać w okolicy, by uczestniczyć w kursie.

UWAGA

Jeździmy z naszymi kursantami na trasy egzaminacyjne na Bródno i Bemowo, gdzie znajdują się WORDY warszawskie. Ponadto, na życzenie kursanta oferujemy możliwość wyjazdu poza Warszawę do miejsc takich jak Garwolin, Siedlce, Grójec, Ciechanów, Skierniewice i Radom.

Wkrótce planujemy konkursy, gdzie każdy będzie miał szansę wyjechać na weekend do naszego pensjonatu w Bieszczadach. Podczas tego wyjazdu będą możliwe jazdy na kładach oraz samochodami terenowymi przy udziale naszych współpracowników.

Zdaj egzamin na samochodzie który znasz!

300zł/2h jazd doszkalających przed praktyką + czas na egzamin

Kurs weekendowy, expressowy i nie tylko

Szkoła jazdy Wawer Marysin oferuje kursy na prawo jazdy zarówno w formie standardowej, jak i ekspresowej, czy weekendowej. Jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi opcjami?

Kurs weekendowy to alternatywa szybszego opanowania teorii. Nie musisz spieszyć się po pracy czy zajęciach na uczelni, by w ciągu tygodnia dojeżdżać na zajęcia z teorii. Wystarczy jeden wolny weekend, by przyswoić wszystkie istotne zagadnienia. Taka opcja jest idealna zwłaszcza dla osób, które pracują w systemie zmianowym, bądź nie mogą ani w godzinach rannych ani popołudniowych uczestniczyć w zajęciach. Po takim kursie weekendowym przyszły kierowca może uzgodnić indywidualny tryb szkolenia w praktyce. Jazdy mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli, w dowolnych godzinach. Dzięki takim udogodnieniom, taki kurs ekspresowy może trwać nawet tylko kilkanaście dni, wymaga jednak zaangażowania i dyspozycyjności po stronie kursanta. Przekonaj się czytając podstronę o nas.

Nowa filia na Mokotowie. Poznaj szczegóły

Jazdy doszkalające – Szkoła jazdy Wawer Marysin

Kurs prawa jazdy ma jeden cel – uzyskanie prawa jazdy, ale i pewności, że potrafisz się poruszać na drodze w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Jeśli uznałeś, że do doskonałości i perfekcji za kierownicą brakuje Ci jeszcze kilku godzin, to OSK Prestige Szkoła jazdy Wawer Marysin zaoferuje również jazdy doszkalające. To godziny, które możesz
wykorzystać zarówno na placu manewrowym jak i na mieście. Takie jazdy doszkalające przydadzą Ci się także, jeśli ponownie podchodzisz do egzaminu na prawo jazdy. Skontaktuj się więc z nami i przeanalizuj, ile godzin jeszcze potrzebujesz.

Prawo jazdy kat. A

Kurs po angielsku

W naszej szkole kurs na prawo jazdy zrealizujesz również w języku angielskim. Jeśli obawiasz się więc, że nie wszystko zrozumiesz w języku polskim, to zdecyduj się na jazdy z naszym instruktorem, który wszelkie zasady i wskazówki przekaże Ci w języku angielskim. Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać bezpośrednio u naszego instruktora pod numerem telefonu: 512-695-947.
(Roman) Miej pewność, że bariery językowe nie przeszkodzą Ci w pozyskaniu prawa jazdy. Jeśli jesteś jeszcze na etapie nauki języka polskiego, to zdecyduj się właśnie na opcję kursu w języku angielskim.

Badania lekarskie Szkoła jazdy Wawer Marysin

Przed rozpoczęciem kursu konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznego badania lekarskiego, dopuszczającego kursanta do prowadzenia pojazdów. Takie badanie możesz przeprowadzić w zakładzie medycyny pracy, ale również w naszym ośrodku. Szkoła jazdy Wawer Marysin zapewni Ci dogodne terminy i przystępne ceny takich badań. Jesteśmy elastyczni, dlatego wizytę na takie badanie umówisz już podczas zapisywania się na kurs.

Cena badań lekarskich 150zł